Smart Launcher 3 Pro Apk İndir – 3.15.13 Türkçe

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Smart Launcher 3 Pro Apk İndir – 3.15.13 Türkçe 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

smart launcher pro apk 3.10.29
Smart Launcher Pro 3 3.15.13
Android marketinde en çok indirilen launcher uygulamalarından bir diğeri olan Smart Launcher 3 de telefonunuzu kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz güzel bir uygulama. Smart Launcher basit, kolay kullanımlı, hafif ve hızlı çalışan bir launcher.

Minimalist tasarımı ve telefonun kaynaklarını çok fazla tüketmeyen hafif bir uygulama oluşuyle denemeye değer. Bir kaç dokunuşla istediğiniz değişikliği yapabilir, istediğiniz uygulamayı ana ekrana ekleyebilir, açabilir ya da kapatabilirsiniz.

En önemli uygulamalarınızı bir arada toplayıp size sunan uygulama aynı zamanda hayli kişiselleştirilebilir. Apex ve Nova Launcher’larının ikon setlerini de destekleyen uygulama ayrıca 300 den fazla tema da içerir.

Uygulamada bulunan özelleştirilebilir parmak hareketleriyle favori uygulamalarınızı çok daha hızlı açabilirsiniz. Ayrıca istemediğiniz uygulamaları gizleyebilir, ya da kişisel verilerinizi meraklı gözlerden saklamak için de bu özelliği kullanabilirsiniz.

Kısacası neredeyse bütün Android cihazlar için optimize edilmiş bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

görüntü
smart launcher pro apk 3.10.29

smart launcher pro apk 3.10.29
bilgi
adı
Smart Launcher Pro 3
sürümü
3.15.13
boyut 3M
dil Türkçe
indirme linkleri

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Sniper 3D Assassin Hile Apk İndir – 1.9.2 MOD bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Sniper 3D Assassin Hile Apk İndir – 1.9.2 MOD

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Sniper 3D Assassin...

Kapat