Sniper 3D Assassin android uygulama

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Sniper 3D Assassin android uygulama 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk downloadSniper Assassin heyecanlı ve oynaması zevkli bir oyun.Oyunda şuan dört farklı bölge mevcut. Her bölgenin kendi içinde dört farklı görevi var.

Sniper Assassin Shoot To Kill

Primary: Buradaki görevlerde şehirde işlenecek suçları engelleyip suçluları vurmaya çalışıyorsunuz.

Wanted: Adından da anlaşılacağı gibi farklı suçlardan aranan suçluları vurmalısınız.

Multi Kill: Suç çetelerini avlayacağınız bu kısımda sadece birini öldürmeniz yetmeyecek.Çetenin tamamını durdurmalısnız.

Spec Ops: Oyunun en zevkli kısmı.Bir sonraki haritaya geçebilmek için burada yer alan 5 görevin hepsini tamamlamalısınız. Her görevin bir senaryosu var bu da bu görevleri daha zevkli kılıyor.

Oyunda kullanabileceğiniz 4 farklı silah tipi var; Saldırı Tüfeği,Tabanca,Makineli Tüfekler ve Av Tüfekleri.Bazı görevlerde istediğiniz silahı kullanabilirken,bazılarında ise belirli tip tüfeğiniz olması şart.

Mevcut silahlarınız bazen görevler için yetersiz kalacak.Bu durumda onları daha iyi yapacak ekipmanlarla geliştirmeniz gerekecek.

10 milyon indirme barajını aşan Sniper 3D Assassin kullanıcılardan 4,5 puan almış.

Shoot To Kill…

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan New Star Soccer (NSS) android uygulama bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yoruma kapalı.

Önceki yazıyı okuyun:
New Star Soccer (NSS) android uygulama

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve New Star Soccer (NSS) android...

Kapat