SoulCraft 2 v1.5.0 Android Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve SoulCraft 2 v1.5.0 Android Apk İndir 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz SoulCraft 2’de hikaye ilk oyunun kaldığı yerden devam ediyor. Hatırlanacağı üzere ilk oyunda insanlar ölümsüzlüğü keşfetmenin sınırına gelmişlerdi. Dünyanın düzenini ve doğal dengeyi değiştirecek bu durumu önlemek için şeytanlar ve melekler iş birliği yaparak kıyameti getirerek dünyaya adım atmışlardı. Bu sayede insanları durdurmaya çalışmışlardı. SoulCraft 2’de ise melekleri kontrol ederek dünyayı cehennem ordularının istilasından kurtarmaya çalışıyoruz.
SoulCraft 2’de göze çarpan ilk yenilik artık bize 7 farklı meleketen birini seçme imkanı verilmesi. Farklı yeteneklere sahip olan bu meleklerden bazıları yakın dövüşte ve silah kullanmada usta iken bazıları büyülerde ve mesafeli savaşta usta. Bu sayede farklı kahramanlar oyunculara farklı oyun yapısı sunuyor.
SoulCraft 2’nin dikkat çeken bir diğer yeni özelliği oyunun çoklu oyuncu moduna yer vermesi. Artık oyunda internet üzerinden diğer oyuncularla savaşabilmekteyiz. Güzel grafikleri ve zengin içeriğiyle öne çıkan SoulCraft 2 kaçırmamanız gereken bir .
Gereken Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Dosya Boyutu: 57 MB

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Marshmallow Launcher Prime v103 Android Full Apk İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Marshmallow Launcher Prime v103 Android Full Apk İndir indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Marshmallow Launcher Prime v103 Android Full Apk İndir

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Marshmallow Launcher Prime...

Kapat