Stick Squad 3 – Modern Shooter Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Stick Squad 3 – Modern Shooter Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Stick Squad 3 – Modern Shooter
Kiralık Katilin Kontrolünü Alıyor ve Hedeflerimizi Etkisiz Hale Getirmeye Çalışıyoruz

Stick Squad 3, shooter oyunları oynamaktan keyif alan Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Kiralık katil olarak görev yaptığımız bu oyundaki temel amacımız bize verilen suikast görevlerini yakayı ele vermeden tamamlamak. Stick Squad 3’te karşımıza 20 yeni görev çıkıyor ve bu görevlerin her biri kendilerine özgü mini hedeflere sahip. Başka bir deyişle, görevleri yaparken karşımıza uğraşmamız gereken başka işler de çıkıyor ve bu sayede daha zengin bir oyun deneyimi yakalama şansı elde ediyoruz. 60 mini görev, yukarıda bahsini ettiğimiz 20 görev içerisine pay edilmiş.

Stick Squad 3’te sergilediğimiz performansa göre gelir elde ediyoruz. Kazandığımız bu parayı silahlarımızı güçlendirmek için kullanabilmekteyiz. Güçlü silahlara sahip olmamızın neticesinde görevleri başarıyla tamamlama oranımızı artırabiliyoruz.

Grafik olarak çöp adam konseptine sahip olan Stick Squad 3, aksiyon odaklı, sürükleyici bir shooter oyunu oynamak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir seçenek.

görüntü

bilgi
adi
Stick Squad 3 – Modern Shooter
sürümü
1.2.4
boyut 53M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.

Ne Hilesi Var?
Para Hileli

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Stick Squad 2 - Shooting Elite Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Stick Squad 2 – Shooting Elite Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Stick Squad 2...

Kapat