Stick Squad – Sniper contracts Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Stick Squad – Sniper contracts Apk İndir – 1.2.4 Para Hileli 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Stick Squad – Sniper contracts 1.2.4
Mobil platformlarda gördüğümüz çöpten adamların aksiyon oyunları bu aralar yine yükselişte. En son karşılaştığımız örnek Stick Squad, çöpten adam keskin nişancı türüne farklı bir alternatif olarak, geniş harita ve bölümlerine hikaye anlatımını yedirmesiyle rakiplerinden bir yapım.

Nişancılık türünü seven oyuncular oyunda 20 farklı haritada, 60’tan fazla bölümle hedeflerine kilitlenecek, geçilen bölüm başına alınan para ödülüyle daha işlevli silahlar ve geliştirmeleri sırt çantalarına atacaklar. Stick Squad’ın oynanışı diğer nişancılık türlerine benzer şekilde işlenip, akıllı telefon veya tabletinizin hareket algısına göre size hedef aldırıyor. Oyunda ustalaştığınızı hissettiğinizde sizi daha zorlu görevlerin beklediği yeni bir oyun modu da heyecanı belirli seviyeden aşağı çekmeyerek keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Her görevde farklı 3 amacınız var ve her bir amacında kendi arasında 3 zorluk seviyesi var. Bunlar elbette seviyelerine göre size daha çok veya daha az ödül parası veriyor. Eğer kendinize güveniyor ve sosyal ağdaki en iyi nişancı olmayı hedefliyorsanız reflekslerinize ve hedefinize dikkat etmeniz gerekiyor. Stick Squad eğlenceli oynanışıyla nişan türüne ayrı bir alternatif olarak yeni oyuncularını bekliyor. Eğer bu tarz oyunlar hoşunuza gidiyorsa Stick Squad’ı ücretsiz bir şekilde Android cihazınıza indirip aksiyona dalabilirsiniz.

görüntü

bilgi
adi
Stick Squad – Sniper contracts
sürümü
1.2.4
boyut 39M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.

Ne Hilesi Var?
Para Hileli

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Root Explorer Apk İndir – 4.0 Full Türkçe bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Root Explorer Apk İndir – 4.0 Full Türkçe

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Root Explorer Apk...

Kapat