Subway Surfers indir

android-subway-surfers

Android Subway Surfers oyunumuzda tran garajındaki vagonlara sprey boya ile yazılar yazarken bekçi ve köpeğine yakalanan çocuğun serüvenlerine tanık olacağız. Tren raylarından başka kaçacak istikameti olmayan karakteri bekçiden kurtarmak bizim elimizde..
Çantasında özel ekipmanları bulunan karakterimiz yol üzerinde bulunan altınları ve sürpriz ekipmanları toplayarak çok daha güçlenip kendini geliştirebilmektedir. Yol üzerinde bulunan bir çok levha ve engellere dikkat etmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise hareket halinde hızla üzerinize gelen trenler olacaktır. Biriktirdiğiniz altınlar ile menüden özel ekipmanlar ve güçlendirici malzemeler satın alarak oyunu çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.
Android Subway Surfers Oyunu Tanıtım Videosu;
Kiloo Games tarafından üretilen oldukça kaliteli bu oyun ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Subway Surfers Oyununu İndirmek İçin Tıklayınız.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Real Racing 3 indir bdosyasını ve bedava android uygulamasını Real Racing 3 indir indir ve Real Racing 3 indir yükle indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Samsung Yeni Android Tabletleri İçin Intel’i Seçiyor

Reuters’dan gelen bilgilere göre Samsung’un Galaxy Tab 3 10.1 tabletlerinden en az bir tanesinde Intel’in 32 nm teknolojisi ile üretilen Clover Trail+...

Kapat