Subway Surfers v1.15.0 New Orleans MOD APK (Sınırsız/Para ve Anahtar)Hileli

Subway Surfer ile trenler arasından çarpmadan ve bekçiye yakalanmadan süratli bir şekilde koşmalısınız aksi taktirde trene çarpabilir ve bekçiye yakalana bilirsiniz.
Subway Surfer koşu oyunları arasına girerek markette en çok tutulan oyunlar arasına girmeyi başarmış gibi görünüyor. Kısa zamanda 5.000.000 indirilme sayısına ve 4,7 oyuncu puanına ulaşıp koşu oyunları piyasasına göz kırptı.
Oyuna trenlerin üzerini boyayan Jake isimli karakter ile başlıyorsunuz.Oyunumuzun oynama şekli diğer oyunlara göre farklı diğer oyunlar sensör kullanırken Subway Surfer oyunu parmaklarınızı devreye katmış durumda. parmağımızı sağa, sola, yukarı,aşağı hareket ettirerek yön verip, zıplayabiliyorsunuz. Grafiksel açıdan iyi olan bu oyunun kontrol etmesi de çok kolay.
Görev seven oyuncular için Subway Surfer oyununda görevlerde var. 3 adet görev yaptıkça yep yeni görevler açılıyor ve koştuğumuzda puanımızı arttıran x2, x3 gibi daha fazla puan almamızı sağlayan değerlerimiz var. Bu değerler level aldıkça artıyor ve en son x36 olana kadar artıyor. Yüksek skorları elde etmenin diğer bir yolu da görevleri yapmak.

Yenilikler ;
Son sürümde yenilik yok.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Jetpack Joyride v1.5.1 MOD APK (Sınırsız Para hileli) bdosyasını ve bedava android uygulamasını Jetpack Joyride v1.5.1 MOD APK (Sınırsız Para hileli) indir ve Jetpack Joyride v1.5.1 MOD APK (Sınırsız Para hileli) yükle indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Jetpack Joyride v1.5.1 MOD APK (Sınırsız Para hileli)

iOs'tan Androide geçmiş bir oyundur.Bir sürü karakter ve Jetpack bulunmaktadır.Jetpack joyrideyi bilmeyen yoktur.15 seviyeden oluşan 1.5.1 sürümünde birsürü yeni jet...

Kapat