Super Moto GP rush

Açıklama, Google Çeviri kullanılarak Türkçe diline çevrilsin mi? Çevir
Bisikletçileri !! 18 yaşının altında mısınız? Eğer moto bisiklet yarış aşık mısınız? Baban henüz bir süper ağır moto bisiklet için izin vermez mi? Annen süper moto bisiklet yarış izin korkuyor mu? Ama Doğru, dolu kalbinde bunu yapmak ister misin? Artık hayal kırıklığına olsun gerek yoktur; Burada tüm yaş Super Moto GP acele süper serin oyuncular için bisiklet süper serin dünyanın süper serin bir oyun geliyor üzerinde beklemek olduğunu.
Evvet !! Biz Moto yarış sizi Ay’a bir bisiklet acele etmek heyecanlıyız ne kadar çılgınlığı, biliyorum, duygu heyecanlandırıcı nasıl moto bisiklet size moto bisiklet acele en gerçekçi ve interaktif bir platform olabilir, çünkü yolu kimse acele sonra olabilir Şehir parça ve Karayolu parça farklı ama cazip yerle ilgili süper hızlı hız. Size süper hissediyorum verecek fizik tabanlı döner ve sürmek moto bisiklet ve çevre gerçek grafik, yakın takip ve süper güç bisiklet
ücret., Herkes bildirmek için sizi Smoke yayıldı Süper Moto GP acele oynayın ve gürültüyü kükreme ‘ Süper Moto Bike bir yarışçı yeniden.

Süper Moto GP acele fizik süper hızlı tıklatma hızı için moto bisiklet hızlandırmak, Moto bisiklet yarış oyunu tabanlı araç droving ama trafik dikkatli olun ederken paraları toplamak, onlar senin süper hızlı hızlı moto bisiklet sürüş becerileri kıskanır. İyi kontrol bir kent ya da bir otoyol trafik acele zamanında süper gök yüksek hız ile moto.
Moto Bike Ride daha fazla deneyim almak için kendi puanı yendi. Eğer mıknatıslar bir kerede tüm eksilerini sıkmak ve oyun artırılması için farklı maddeleri satın almak ve moto yarış dünyasını acele kazanabilirsiniz kadar çok para toplamak. Örn NOS, mıknatıslar Özellikler:

– Farklı Süper Hızlı gerçekçi fizik moto Bisikletleri seçin
– ruh göre farklı 3D Tracks Enjoy
– Cihazınızı eğin ve kolu tutan hissedeceksiniz kendinizi
– Tap ekranı ve hızı hızlandırır
– NOS süper moto bisiklet acele
sikke sıkmak artırmak için Mıknatıslar –
– Duman ve Gürültü etkileri
– Tüm android cihazlar ile uyumlu değil
– Daha Bisikletler, Daha yerleri, daha fazla modları Ve Süper fazla eğlenceli yeni güncellemede eklenmiş olacaktır.

Tarih
Boyut
Yüklenme Sayısı
Mevcut Sürüm
Android sürümü
12. rujna 2015.
32M
10.000 � 50.000
1.0
2.3 i novije verzije
Super Moto GP rush
Super Moto GP rush
Super Moto GP rush
Super Moto GP rush
Super Moto GP rush
Super Moto GP rush
Super Moto GP rush
Super Moto GP rush
Super Moto GP rush
Super Moto GP rush
Super Moto GP rush
Super Moto GP rush
android cep oyunu ve android uygulaması

“Super Moto GP rush”

Uygulamayı indirin

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Rodas Turbo yarış oyunu apk dosyasını ve bedava android uygulamasını indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Yol Turist Otobüsü Simülatörü

"En aşırı off-road turist taşımacılığı oyun oynayalım. Yol turist otobüsten pick up ve hedeflerine yolcu bırakmak için heyecan ve macera...

Kapat