WhatsApp, Viber ve Tango Yasaklı Uygulamalar Arasına Girdi

Türkçe bedava android cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve , Viber ve Tango Yasaklı Uygulamalar Arasına Girdi 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk downloadInstagram’dan sonra şimdi de WhatsApp, Viber ve Tango uygulamaları yasaklandı.

İran’da yasaklar sürüyor. Ortaya çıkan bilgilere göre İran Yargıtay Başkanı Ayetullah Amuli Laricani’nin isteği doğrultusunda uygulamaların en geç 30 güne kadar erişime kapatılması kararlaştırıldı.
Uygulamaların kapatılma nedeni ise çok ilginç. WhatsApp, Viber ve Tango‘nun kapatılma nedeni olarak İslam ahlakı, genel güvenlik ve İran İslam Devrimi Lideri Ayetullah Humeyni için yapılan hakaret mesajları gösterildi.

Habere göre yapılan açıklamada, uygulamaların en geç 30 gün içinde engellenmemesi durumunda, karara engel olanlar hakkında da hukuki işlemlerin başlatılacağı da belirtildi. Kararda büyük paya sahip olan muhafazakarların konu hakkında daha hoşgörülü davranılması, İran Cumhurbaşkanı tarafından istenmiş olsa da, muhafazakarların halen bu tip konularda katı oldukları görülüyor.

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Elektrik Kesintisi! bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve Elektrik Kesintisi! indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Elektrik Kesintisi!

Türkçe bedava android cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Elektrik Kesintisi! 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden...

Kapat