YouNow v9.5.2 Android Apk İndir

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve YouNow v9.5.2 Android Apk İndir 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

YouNow internet üzerinden canlı yayın yapmanın ve izleyicilerin seni izlemelerini sağlamanın en iyi yoludur. Hayran kitleni büyütmek için insanlarla sohbet edebilir, yeni insanlarla tanışabilir ve yayınlar yapabilirsin!
YouNow ile yapabileceklerin:
YAYINLA “Canlı Yayınla” butonuna basarak yayınını başlatabilirsin. Yeni insanlarla tanışıp arkadaş edinirken Facebook, Twitter ve Youtube üzerinden yeni takipçiler de edinebilirsin.
KEŞFET: Şu anda yapılan binlerce canlı yayını tarayabilirsin! İster müzisyenlerin performanslarını izle, ister en çok sevdiğin YouTube/Viner kullanıcılarını izle. Burada herkes için birşeyler var!
ETKİLEŞİMDE OL: Arkadaşlarınla ve takipçilerinle sohbet edebilir, onlarla canlı yayınlarını paylaşabilir ve yayınlar izleyebilirsin.
HABERDAR OL: Yayınlarını en çok sevdiğin kullanıcıların hayranı olarak onları takip edebilirsin. Canlı yayına geçtikleri an sana bildirim gelecektir.
BAĞLANTINI KOPARMA: Arkadaşların ve hayranların profil sayfalarıyla online olmadıkları zaman onlarla bağlantını koparma.
Gereken Android Sürümü: 4.0 ve üzeri
Dosya Boyutu: 36.2 MB

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan LED Blinker Notifications v6.8.4 Android Full Apk İndir bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve LED Blinker Notifications v6.8.4 Android Full Apk İndir indir indirebilirsiniz.

Arananlar:

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
LED Blinker Notifications v6.8.4 Android Full Apk İndir

Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve LED Blinker Notifications v6.8.4 Android...

Kapat