Zombie Hive Hile Apk İndir – 2.08 PARA HİLELİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Zombie Hive Hile Apk İndir – 2.08 PARA HİLELİ 2014 yeni çıkmış android oyunları bu siteden indirin bedava free android apk download

Zombie Hive 2.08
Zombie Hive, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz, salgın sonucu türeyen zombileri ortadan kaldırmaya çalıştığımız bir aksiyon oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda konu olarak zombilerin dünyayı ele geçirme gayelerini konu alıyor.

Hikayemize göre yeraltı silah araştırma merkezinde meydana gelen bir sızıntı sonucunda insanlar zombiye dönüşmeye başlıyor. Biz de her zaman olduğu gibi hemen silahlarımızı kuşanıp karşı saldırıya geçiyoruz. Görevimiz boyunca sadece zombileri alt etmeye değil aynı zamanda hayatta kalanları da kurtarmaya çalışıyoruz.

Yeraltı araştırma merkezine giden 1000 kat bulunuyor ve bu katların her birinde farklı saldırılarla karşılaşıyoruz. Aslında bu katları bölüm olarak düşünebilirsiniz çünkü zorluk seviyesi git gide artıyor ve son katta sızıntıya sebep olan çekirdeği yok etmemiz öngörülüyor. Bu bakımdan oyunun epey uzun soluklu olduğunu söyleyebiliriz.

Oyundaki savaşlar otomatik olarak gerçekleşiyor. Silahlı gurubumuzu en iyi şekilde yöneterek zombi dolu koridorları temizlememiz gerekiyor. Başarılı grafikler oyunun kalite algısını ve eğlenceli atmosferini destekliyor. Açıkçası oyunu oynarken epey keyif aldık ve zombi oyunları oynamaktan hoşlanan oyunseverler de aynı görüşü paylaşacaktır.

görüntü


bilgi
adı
Zombie Hive
sürümü
2.08
boyut 25M
dil İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasini indirin ve kurun.

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi

Bir önceki android uygulaması -mobil oyunu olan Township Hile 3.6.0 Mod Apk İndir – PARA HİLELİ bdosyasını ve bedava android uygulamasını , ve indirebilirsiniz.

Yorum bırak

Önceki yazıyı okuyun:
Township Hile 3.6.0 Mod Apk İndir – PARA HİLELİ

full android Türkçe hileli bedava free android tablet ve cep telefonu oyunları ve uygulamaları hakkında hile ve Township Hile 3.6.0...

Kapat